Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Oferujemy drzwi wewnętrzne m.in marek Profil Doors, Dre, Pol-Skone oraz marki własnej Jawo. Drzwi są bardzo ważnym elementem wykończeniowym, który zapewnia prywatność, poprawia izolację i pomaga wyodrębnić strefy w domu oraz oddzielić np. przestrzeń wypoczynkową od zawodowej. Jakie cechy powinny mieć dobre drzwi  wewnętrzne?

  • skuteczna izolacja akustyczna (tłumienie dźwięków)
  • wykonane z materiałów odpornych na korozję
  • dopasowane do wystroju wnętrza

W zależności od wybranej marki i modelu, istnieje możliwość wyboru koloru, rodzaju wykończenia oraz zastosowania tulei wentylacyjnych.

Drzwi wewnętrzne przylgowe i bez przylgowe

Drzwi w naszej ofercie, np. firmy Erkado cechują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła, dzięki czemu nagrzane powietrze nie ucieka do innych pomieszczeń, a temperatura w pokoju jest stała. Drzwi Porta oferują drzwi przylgowe oraz bez przylgowe, które najlepiej wyglądają we wnętrzach nowoczesnych oraz minimalistycznych. Drzwi bez przylgowe są całkowicie “schowane” w ramie, a po zamknięciu nie odstają żadne elementy np. zawiasy. Z kolei drzwi przylgowe posiadają widoczną ramę, która dobrze komponuje się z klasycznym wystrojem. Wybierając drzwi wewnętrzne warto zwrócić uwagę na cechy, takie jak współczynnik przepływu ciepła, szerokość, materiały z których są wykonane oraz sposób otwierania. Jesteśmy producentem drzwi wewnętrznych, którzy skupiają się na wysokiej jakości wykonania, ponieważ drzwi są częścią wyposażenia, które jest bardzo często używane. Nasze biuro znajduje się w Łomży, gdzie chętnie doradzimy jakie drzwi będą najlepsze.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogami drzwi dostępnymi na stronie internetowej firmy Jawo.